Plaisu un caurumu remonts 

        Plaisas. Vairumā gadījumu betona grīdām mēdz novērot divu veidu plaisas - nelielas, ne vairāk kā 1,5 mm platas , ar ko ir noklāta plašāka teritorija un tas atgādina zirnekļa tīklu. Šīs plaisas ir novērojamas grīdas virspusē un vairumā gadījumu tās var raksturot kā virsmas bojājumu.  Otrs veids ir strukturālas plaisas, kur plaisa ir platāka un garāka, parasti betona plātne plaisas vieta ir pārlūzusi pilnībā.

         Šāda veida plaisu "tīkls'' ir viena no plašāk izplatītajām betona grīdu bojājumu formām. Iemesli tam parasti ir divi: ķīmiskas reakcijas vai pārāk strauja žūšana pēc betona grīdas ieliešanas. Šādu plaisu labošana vēl ir salīdzinoši lētāka un vienkāršāka nekā platu strukturālu plaisu remonts. Zemāk aprakstītais remonta process ir derīgs tikai gadījumā, ja mikroplaisas nav izraisījušas betona grīdas virsējā slāņa atdalīšanos. 
       Remonta process:  Bojātā virsma tiek slīpēta. Slīpēšanas rezultātā iegūtie betona putekļi tiek sajaukti ar speciālu šādiem gadījumiem paredzētu cietinātāju un pastveidīgā masa tiek iestrādāta atpakaļ noslīpētajā grīdā. Pēc dažām stundām nožuvusī pasta tiek vēlreiz slīpēta un pulēta, rezultātā iegūstot grīdu bez plaisām .

         Strukturālas plaisas parasti rodas ilgākā laika posmā un pie nozīmīgas grīdas noslodzes. Iemesli- nepareizi vai nekvalitatīvi sagatavota  pamatne, neparedzētas pamatnes kustības gruntsūdeņu iespaidā vai ēkas nosēšanās.              Remonta process: Pirms ķerties pie plaisas likvidēšanas, pārliecināmies vai nav nepieciešama grunts stabilizācija. Tālāk veicam plaisu izgriešanas procesu, kā rezultātā iegūstam taisnas, stabilas un nedrūpošas plaisu malas. Tās tiek aizpildītas ar ātri cietējošu ( 5-45min.) materiālu no TX sērijas produktiem. Pēc pildījuma sacietēšanas virsma tiek noslīpēta un papildus apstrādāta ar betona aizsarglīdzekļiem pēc nepieciešamības.  Atsevišķos gadījumos arī veicam salūzušas betona plātnes ķīmisku ''metināšanu"' visā tās biezumā. Šī metode ir dārgāka un pielietojama tikai ļoti specifiskos grīdas bojājumu gadījumos.

Dažāda veida caurumi vai citi nelieli bojājumi industriālajās grīdās nav retums. Tie var rasties gan apzinātas darbības (piemēram, plauktu demontāža) vai netīšas darbības ( piemēram, grīda tiek bojāta nejauši nometot uz tās kādu smagu priekšmetu) rezultātā. Tāpat nav izslēgts brāķis grīdu ieklāšanas procesā. 

Visus augstāk minētos bojājumus varam novērst ļoti ātri un kvalitatīvi. Mūsu izmantotie materiāli darbosies arī saldētavās līdz mīnus 30 grādiem. Mūsu izmantoto remonta materiālu ( RX , FX vai FX sērija) cietēšanas laiks ir ļoti īss : 2-60 minūtes, atkarībā no apkarsējās vides temperatūras un klienta vēlmēm.

Saziņa

Lai pieteiktu augstāk aprakstīto pakalpojumu vai lai uzzinātu papildus informāciju, lūdzu zvaniet +371 26126700  &  +371 29236293 vai arī aizpildiet trīs lauciņus, kas atrodas zemāk. Nekavējoties sazināsimies ar Jums.