Kompensācijas šuvju remonts

          Kompensācijas šuves betona grīdās novērš plaisu veidošanos, tās var arī uzskatīt par kontrolētām plaisām. Šuvēm jābūt pēc iespējas nepamanāmām un to esamība nedrīkst traucēt pārvietošanos pār tām. Ideāla šuves vieta nav sajūtama ne pārbraucot tai pāri ar iekrāvēju, ne pārvelkot pāri ar roku – pārejai no vienas betona plāksnes uz otru ir jābūt ideāli gludai. Tikai šādā gadījumā laika gaitā neveidosies betona plākšņu malu nodrupumi un neveidosies bedres vai citi bojājumi.  Nekoptas vai nepareizi uzturētas betona grīdu šuves tirdzniecības telpās, ražotnēs vai noliktavās ir ļoti izplatīta problēma Latvijā. Tā rezultātā uzņēmējiem rodas pastarpināti zaudējumi: iekrāvēju biežāks remonts, paaugstināts putekļu daudzums, lēnāka satiksme pāri bojātiem grīdas posmiem vai preces bojājumi u.c. 

           Visi mūsu betona grīdu labošanas procesi ir speciāli pielāgoti intensīvas noslodzes telpām, pēc iespējas nepārtraucot ikdienas darbus uzņēmumā. Tiek nodrošināta maksimāla putekļu lokalizācija un savākšana, kā arī saremontētās virsmas ir nekavējoties gatavas lietošanai. Atsevišķi vienojoties varam pielāgot remontmateriālu krāsu maksimali tuvu esošajam betona grīdas tonim. Krāsu gammas zemāk galerijā.Minimālā garantija mūsu veiktajiem darbiem ir 2 gadi. References pēc pieprasījuma. 

Savlaicīgi veikts remonts ir lētāks salīdzinot ar stipri bojātām grīdām!

Līdz 12mm platas šuves

     Ja betona grīdu šuves pildījums ir kaut nedaudz bojāts un šuvju malas sākušas drupt, tas nozīmē ka ir laiks veikt relatīvi vienkāršus un salīdzinoši nedārgus šuvju apkopes darbus.  Laikus nesalabojot nedaudz bojātu šuvi, tās remonts var kļūt daudzkārt dārgāks - šāda veida bojājumi parasti strauji paplašinās! Ja bojājumu platums šuvē nepārsniedz 12mm, mūsu speciālisti to rūpīgi sagatavos jauna elastomera ieklāšanai. Elastomera cietība tiek izvēlēta atkarībā no grīdu noslodzes. Svarīgi - ja bojājumi jau ir pārāk plaši -pielietojam šuvju remonta metodi, kas aprakstīta slejā pa labi.


Esoša problēma: 

 Elastomērs kompensācijas šuvē ir bojāts vai pavisam pazudis, bet pati šuve vēl nav sākusi nekontrolējami paplašināties. Šūves platums nav vairāk kā 12mm.

Mūsu risinājums:

      Šuves līdz 12mm platumā tiek iztīrītas un piepildītas ar attiecīgas cietības un krāsas elastomēru, kas radīts lai kalpotu ilgtermiņā.

Buklets Latviešu valodā

Bojātas šuves platākas par 12mm

      Gadījumos , kad bojājumi nav tikuši laikus novērsti un šuve ir kļuvusi platāka par 12 mm, jāpielieto cita, izmaksu ziņā dārgāka, remonta metode. Šī remonta gaitā ir pilnībā jāatjauno VISI betona plātnes bojājumi pie šuves un jāfrēzē jauna kompensācijas šuve, kas tiks aizpildīta ar attiecīgu elastomēru.  Betona plātnes atjaunošanu veicam ar ātri cietējošu ( līdz 30 min.) divu komponentu remonta sastāvu industriālajām grīdām , kas ir vairākas reizes stiprāka par tradicionāli lietotajiem remonta materiāliem un lieliski sasaistās ar esošo betonu. Uz cementa bāzes veidotie remonta materiāli tradicionāli ir lētāki, bet izcilam rezultātam ilgtermiņā tie nederēs, jo regulāri jāveic atkārtoti remonti.

Esoša problēma:

     Iekrāvēju cietie riteņi laika gaitā sabojā oriģinālo mīksto šuvju pildījumu kā rezultātā šuves malas sāk drupt un šuve nekontrolēti paplašinās.

Mūsu risinājums:

  Bojātā vieta tiek restaurēta visā platumā un izgriezta jauna kompensācijas šuve. Nepieciešamības gadījumā tiek likvidēta augstumu starpīūba starp blakus esošajiem betona grīdas blokiem. Rezultātā pāreja no vienas betona plātnes uz otru nav jūtama un grīda netiek bojāta.

Buklets Latviešu valodāGalerija

Daži attēli no kompensācijas šuvju restaurēšanas procesa. Beidzamajā attēlā pieejamās krāsu gammas šuvju aizpildīšanas materiāliem.

Saziņa

Lai pieteiktu augstāk aprakstīto pakalpojumu vai lai uzzinātu papildus informāciju, lūdzu zvaniet +371 26126700  &  +371 29236293 vai arī aizpildiet trīs lauciņus, kas atrodas zemāk. Nekavējoties sazināsimies ar Jums.Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.